Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Joolz Hub je kompaktní městský high-end, první nekorýtkový model značky. Je novinkou roku 2018. Názov HUB je zkratkou pro “Hello Urban Beauty” - Ahoj Městská Krásko.

Kočárek jezdí na podobné konstrukci jako větší Day 2, ale v o 25 % kompaktnějším a lehčím balení. Nákupní košík stejného tvaru můžeš pro lepší přístup odklopit. Polohovatelná rukojeť má integrované držáky na tašku. Kočárek dokážeš složit i se sedadlem v jakémkoli směru, protože ho při skládání sklopíš do sebe. Složený Hub se dá přenášet pomocí ramenního popruhu. Sedadlo dokážeš polohovat až do úplného lehu, který je vhodný už od narození. Extra polstrované bezpečnostní pásy odstávají, proto je vkládání miminka jednodušší. Součástí sedadla je měkká pratelná vložka. Stínění je zabezpečené velkou rozzipovatelnou stříškou sahající v sedící poloze až k nohám.

Pro vyšší komfort novorozence je v nabídce vložné hnízdo Cocoon s vlastní matrací, nánožníkem s větráním. Bočnice zabezpečují extra ochranu v případě, že právě nevyužíváš nánožník. Pro vytvoření kombinace od narození si ale můžeš vybrat i plnohodnotnou hlubokou korbičku nebo autosedačku. Hub je také dostupný v předpřipraveném setu. Je také možné dokoupit i některé z množství doplňků, například dětský polohovatelný pult.
Více informací na oficiální stránce Joolz Hub

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 53 × 85
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
66 × 53 × 34
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.