Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Dvojkočár pro nesedící mimčo a ségru se zlomenou nohou

Zodpovězené
4. dub 2019

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o tip na sourozenecký kočár/kočár pro dvojčata. Ocitli jsme se v situaci, kdy jej náhle potřebuji. Dcerka 2 roky 10 měsíců si včera zlomila nožku a na mnoho týdnů má vysokou sádru, k tomu máme miminko 10 měsíců, které ještě nesedí. Tím pádem potřebuji, aby šel kočárek dat do úplného lehu i pod nožkama. Skladnost do auta není důležitá - není schopná přepravy autem.

Děkuji za každou radu.

Ahoj!

Úzký, ale s vysokými opěrkami a polohovatelný plně do lehu by byl Mountain Buggy Duo. Dá se také později používat iv Mono (jednomístném) nastavení. Kromě něj by si z lehčích, mestskejších mohla zvážit Valco Snap Duo, Koelstra Simba Twin T4 či Maxi-Cosi Dana For2. Z tandemových, těžších dvojkočíkov by možná vyhověl Emmaljunga Super Viking, hoc i ojetý. Nabízí totiž, i pro starší, dostatek prostoru.

Pokud by si byla ok i s korýtkovým sezením pro nesedící děťátko (10 měsíční je už ok - samozřejmě vleže, a kočárek má polohovatelnou opěrku nohou), skvělou možností by byl single-to-double konvertibilní kočárek pro jedno i dvě děti, ideálně (kvůli prostoru pro zlomenou nohu) s možností lavičkového sezení. Takovým modelem je například Quinny Hubb.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.