Easywalker Jackey nebo Baby Jogger City Tour 2?

Zodpovězené
22. kvě 2022

Dobry den,

vybírám cestovnií kočárek a mými favority jsou Easywalker Jackey nebo Baby Jogger City Tour 2, mezi kterými se nemohu rozhodnout. Synovi je 1 rok a je u nej předpoklad, že bude hodně vysoký. Náš primární kočárek je teď sporťák ABC Design Salsa Air, který je pro život na vesnici skvělý, nicméně sám o sobě je pro mě na výlety do města šíleně těžký. Chci tedy pořídit co nejlehčí cestovní kočárek, který budu mít v kufru auta, který zvládne přejezdy po městě, ke kamarádkám, výlety po chodnícich, popř. dovolenou u more, bude se lehce ovládat, ve kterém si syn může schrupnout a nebudou mu z kočárku viset nožky a má nosnost do 22 kg.

Který z těchto dvou byste mi spise doporučili? Popr. mate tip na nějaký úplně jiný?

Dekuji moc
Adéla

Ahoj,

velmi dobrá volba kočárků! 🙂 Oba doporučuji ráda a jsou vhodné i pro větší děti. O něco málo prostornější a skladnější je Easywalker Jackey, tak se ve výběru přikláním k němu. Všechny Tvé požadavky splňuje na jedničku a navíc u něj oceníš i automatické skládání.

Mezi prostorné cestovní kočárky patří i Baby Jogger City Mini Zip, který má na svůj typ dlouhou ložnou plochu, ale není to žádná designovka.

Já osobně bych šla určitě do Easywalker Jackey. Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie