Easywalker Jackey versus Easywalker Miley2. Který je vhodnější pro častou cestu letadlem?

Zodpovězené
26. led 2023

Ahoj,

dcera má 5 měsíců a v jejích 7. měsících budeme letět do zahraničí. Nebude to nárazově, absolvujeme ještě mnoho cest letadlem.

Uvažuji mezi Easywalker Jackey a Easywalker Miley2.

Který kočárek na cestování a případné i domácí používání je lepší a praktičtější?

Jaké jsou plusy a minusy?

Děkuji

Ahoj,

Easywalker Jackey byl navržen pro městský život, zatímco Easywalker Miley2 je ideální pro městský život a na cestování.

Easywalker Jackey byl navržen tak, aby držel krok s rychlým tempem života ve městě. Tím usnadňuje život zaneprázdněným rodičům. Může se jediným stisknutím tlačítka poskládat do kompaktního, lehkého a samostatně stojícího kufříku. Má čistý a jednoduchý design. Je flexibilní jak to potřebuješ pro Tvá velká i malá dobrodružství. Můžeš si o něm přečíst moji podrobnou recenzi, která Ti může pomoci při rozhodování.

Easywalker Jackey:

  • Kočárek o hmotnosti pouhých 7,5 kg s odpružením čtyř kol.
  • Má prodlužovací XL sluneční stříšku s UPF 50+ ochranou.
  • Opěrka nohou je výškově nastavitelná.
  • Kočárek má nastavení sedadla jednou rukou.
  • Je také kompatibilní s autosedačkami (vyžaduje dodatečný adaptér na autosedačku).
  • Součástí balení je pláštěnka a cestovní taška.
  • Velký košík pod sedadlem pojme vše, co potřebujete na den s dítětem.

Easywalker Miley2 byl zase navržen pro rodiče, kteří milují cestování. Díky svému elegantnímu a sofistikovanému designu je ideálním společníkem na cestu letadlem, vlakem nebo automobilem. Jednoručně se složí do úhledného samostatně stojícího obalu pro snadnou přepravu.

Easywalker Miley2:

  • Nejlehčí a nejkompaktnější kočárek, váží pouhých 7 kg s odpružením čtyř kol.
  • Má integrovaný ramenní popruh - ideální pro cestování.
  • Součástí je i praktická pláštěnka a cestovní taška.
  • Velká roztahovací stříška kočárku nabízí ochranu UPF 50+.
  • Do 18litrového nákupního košíku se vejde množství cestovních potřeb.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka