Easywalker Jimmey versus Venicci Tinum Upline. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a který je pro mě vhodnější?

Zodpovězené
13. říj 2022

Ahoj,

děkuji za odpověď na moji otázku https://www.modrykonik.cz/ask-an-expert/kocarko...

Nakonec jsem se rozhodla pro nový EasyWalker Jimmey, ale na poslední chvíli mě zaujal Venicci Tinum Upline, v té béžové variantě je prostě nádherný. Koukala jsem, že oba váží podobně a mají i větrání korbičky, které mi vyhovuje, protože čekáme jarní miminko. U Jimmey mi také vyhovuje nekorýtkový plný leh a polohovatelné madlo.

Chtěla bych se zeptat, jaké jsou rozdíly těchto kočárků a který bys mi spíš doporučila.

Děkuji

Ahoj,

oba kočárky jsou fantastické. Jakýkoli z nich si vybereš, tak budeš určitě spokojená.

Easywalker Jimmey volám: „Kočárek, který má všechno!".

Novinka v podobě Venicci Tinum Upline je vylepšenou verzí modelu Venicci Tinum 2.0. Má navíc paměťová tlačítka, která umožňují odpojit hlubokou korbu a sedadlo sportovní části jednou rukou. Má také nastavitelné odpružení, gelem plněná kola a magnetický 5-bodový bezpečnostní pás. Skládání je rychlé a snadné jednou rukou a má a popruh pro přenášení.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka