Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Easywalker Mosey Plus. Je vhodný do města i lesoparku?

Zodpovězené
16. zář 2019

Dobrý den,

po dlouhém, dlouhém vybírání jsem se rozhodla pro kočárek Easywalker Mosey Plus. Učaroval mi, že je malý a relativně lehký - po složení se dá dát na rameno jako taška 👍 . Výhoda je sezení po i proti směru. Ale nikde ma internetu jsem nenašla moc recenzí atd. Potřebuji, aby zvládal město - převážně kostky, ale i lesopark.

Splní má očekávání?

Děkuji!

Ahoj!

Easywalker Mosey+ je díky své váze jednoznačně super společníkem do města. Díky většímu rozměru kol Ti ale zase poslouží i na nerovných površích, a tedy i ve zmiňovaném lesoparku. I za mě je to super volba, které lze vytknout snad jen vleže kratší stříšku. Ale to je prostě řešitelné (v případě potřeby), protože na trhu je dostupných tolik clon, prodloužení stříšek, a k tomu si na něj maminky dávají i stříšky z Bugaboo Donkey (je potřebné mít však i úchyty a pruty tohoto modelu)...

Recenze... tato značka je hlavně pozitivní, je dobrá a kvalitní. Kuk ne-pluskový model recenzovaný zde: https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/easywalk..., případně slovenskou ne-pluskovou recenzi zde: https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/easywalker -mosey / review / 530 /, a najde se i negativnější recenze pluskového modelu na slovenské kočárkopedii https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/easywalke... (každý může natrefit na kočárek, co mu nesedne, nebo natrefit na horší kus, a je dobré o negativech předem vědět).

Každopádně za mě je Mosey+ skvělý kočárek, který jsem i já už delší dobu zvažovala a ještě se k němu nedostala. Hromada fajn funkcí, dlouhá plocha na ležení a k tomu neotřelý design mi jednoduše imponují - a k tomu tedy i ta super váha 😉.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.