Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Easywalker Mosey je designově specifický sportovní kočárek s možností kombinace odvozený od původního Easywalker June. Změna těžiště způsobila, že je kočárek snadno ovladatelný a bez problémů se dá zdvihnout i na obrubník. Vylepšená byla i bezúdržbová gumová kolečka, která zvládnou i horší terén.

Sedačka je prostorná i pro větší dítě, které v ní může jezdit díky větší nosnosti. Je ji možné polohovat jednodušším zadním mechanismem z téměř kolmého sedu do lehu dostatečného už od narození. Nově má opěrku nohou už v základní výbavě. Prodlouženou stříšku dokážeš výškově nastavit podle potřeby. S výklopným kšiltem sahá nad sedačkou vsedě až pod madlo. Součástí sedačky je podložka, kterou si spolu se stříškou můžeš obměňovat a kočárek si tak časem přizpůsobovat.

Na konstrukci se dá připojit i dokoupitelná hluboká vanička s maximálně zjednodušeným systémem skládání, který oceníš při cestování či jejím uskladnění. Kočárek se s ní dá dokonce složit. Autosedačkou s adaptéry se dá z Mosey vytvořit praktický cestovní systém. V nabídce je i další příslušenství včetně přídavného nákupního košíku připojitelného na zadní část konstrukce.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
11
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
107 × 54 × 93
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
94 × 54 × 34
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.