Zvládne kočárek Easywalker Qtro Plus louku a polní cestu?

Zodpovězené
7. kvě 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Easywalker Qtro Plus.

Zvládne tento kočárek louku a polní cestu?

Poprosím i jiné a nepříliš těžké kočárky, vhodné do terénu.

Děkuji

Ahoj,

ano, zvládne. Odpružení je tedy slabší, takže to není žádný "terénní tank", co by projel vše, ale určitě postačí 🙂.

Do terénu jsou všeobecně nejvhodnější trojkolky. Jako první doporučuji Thule Urban Glide 2, který patří k nejlehčím terénním kočárkům. Má velká nafukovací kola, super odpružení a ruční brzdu, díky které si můžeš kočárek snadno přibržďovat při jízdě z kopce nebo v náročnějším terénu. Ačkoliv je to trojkolka a působí "robustně", tak je velmi stabilní a má snadné i skládání.

Dále doporučuji prostornější Baby Jogger Summit X3, který má též nafukovací kola a kvalitní odpružení. Nevýhodou u nových modelů je neúplný leh.

A může to být i Baby Jogger City Elite 2, který patří též k těm lehčím a je to více "městský" typ kočárku. Má bezúdržbová kola, která jsou vhodná též do terénu, prostorné sezení i pro větší dítě a polohování nohou.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie