Espiro Next Avenue. Zvládl by to na vesnici? Zvolit nafukovací nebo gelová kola?

Zodpovězené
19. bře 2021

Dobrý den,

zvažuji nákup kočárku Espiro Next Avenue. Bydlíme na vesnici, cesty tu jsou hezké, ale chci občas zajet do lesa nebo polní cestou, zkrátka horším terénem, tak jestli by to zvládl.

Pak také nevím, zda zvolit nafukovací nebo gelová kola, zda mají jedny nebo druhé vliv na odpružení. Mimčo bude červnové. Líbí se mi, že je dost velká korba, takže by v ní mimčo mohlo vydržet celou zimu. Má i docela prostorný a přístupný košík. Sportovní nástavba by snad také měla být dost prostorná. Také je fajn lehčí konstrukce, ale to není úplně podmínkou.

Děkuji za Váš názor.

Pavlína 🙂

Dobrý den, Pavlíno,

děkuji za Váš dotaz. 🙂

Kočárek Espiro Next Avenue je za mě dobrá volba. Je to kočárek, který Vás nezklame.
Má skutečně velmi prostornou korbu, takže pokud čekáte miminko v červnu, tak v zimě s fusakem nebudete mít s velikostí problém (mám mladšího syna taky červnového a je to celkem obřík, takže mám odzkoušeno 😉).
Koš je dokonalý! Opravdu velký, hluboký, dobře přístupný. Co já se tam navozila velkých nákupů, odrážedel a náhradního oblečení. 😅 Co se týká terénu - vůbec se nebojte, tenhle kočárek je "držák" a projedete s ním prakticky vše.
Ohledně kol - já mám raději gelová, jelikož jsou pevnější a odolnější proti kamínkům a všem nerovnostem. Nafukovací rozhodně nejsou špatná, ale můžou se Vám v horším terénu propíchnout, takže já jsem vždycky vybírala spíše ty gelovky.
Sportovní verze je taková klasika, řekla bych průměr mezi sporťáky z trojkombinace. Určitě nebudete nespokojená, pokud nejste vyloženě náročná na detail, každopádně za mě úplně v pohodě - polstrované pásy, polohování zad a nožiček, jízda proti směru/po směru.
Ještě bych chtěla zmínit, že i když tento kočárek nepatří mezi nejlehčí, tak se ovládá krásně jednoduše. 😉

Celkově tento kočárek hodnotím kladně, je pěkný na pohled, funkční a není ani drahý. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz