Existuje adaptér pro kočárek Bertini X2?

Zodpovězené
17. črc 2022

Ahoj,

máme vajíčko Recaro Guardia a kočárek Bertini X2, který má více než 10 let. Je však jako nový, proto bych ho chtěla používat.

Je možné sehnat adaptér, abych na tento kočárek mohla dát i vajíčko?

Děkuji

Ahoj,

značka Bertini již kočárky neprodává, sehnat tak adaptéry bude obtížné. Jedinou možností je bazar, třeba bude někdo ochotný je prodat zvlášť.

Držím palce! Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie