Existuje adaptér pro kočárek Cybex Eezy S-Twist+2 a vajíčko Britax Römer Baby-Safe iSense?

Zodpovězené
2. kvě 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně adaptéru.

Existuje adaptér pro kočárek Cybex Eezy S-Twist+2 a vajíčko Britax Römer Baby-Safe iSense?

Existuje i jiný cestovní kočárek s parametry kočárku Cybex Eezy S-Twist+² a zároveň možnost, aby se miminko dívalo i na mě (nejen dopředu)?

Děkuji

Ahoj,

bohužel neexistuje. Na kočárek Cybex Eezy S-Twist+² lze připojit pouze vajíčka značky Cybex a GB.

Podobným typem je například Cybex Mios, Cybex Melio, Easywalker Charley nebo Hauck Colibri.

Případně i vyloženě cestovní kočárek Bugaboo Ant.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie