Existuje alternativa ke kočárku Britax B-Motion 4?

Zodpovězené
14. črc 2022

Ahoj,

používám Britax B-Motion 4 a skoro dvouleté dcerce vyhovuje, protože tam má spoustu místa. Pro mě je příliš těžký, nedá se ani tlačit jednou rukou. Těžko se vejde do výtahu a do obchodu mezi regály už vůbec.

Existuje něco podobného jako zmiňovaný Britax, ale snazší na manipulaci?

Jde hlavně o to, aby v zimě byl použitelný na sněhu a zvládl alespoň nějaký terén. Snazší ovládání a klidně bazarový.

Děkuji

Ahoj,

napadá mě Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade s nafukovacími koly (označení Sport). Jedná se o celkem lehký, skladný a dobře ovladatelný kočárek. Sezení má dostatečně prostorné a samozřejmostí je i polohování nohou, extra prodloužená stříška nebo nastavitelná rukojeť.

Pokud bys chtěla ještě něco lehčího, tak doporučuji Inglesina Maior nebo Cybex Eezy S+². Na svůj typ mají větší kola a projedou i lehčí terén.

A mezi lehké kočárky, které jsou zároveň prostorné i pro větší děti, je bezpochyby oblíbený Babystyle Oyster Zero.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie