Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Existuje čistě jen podvozek, na který se dá nasadit vanička z kočárku Joolz Hub?

Zodpovězené
6. říj 2020

Ahoj,

píšu Ti jménem kamarádky, která nemá MK a chtěla se zeptat ohledně kočárku. Má vaničku z Joolz Hub, nemá podvozek a vzhledem k tomu, že sportovní kočárek má po kamarádce, nechce kupovat celý sportovní Hub.

A její otázka zní, zda existuje kočárek (podvozek) na který by se dala nasadit vanička z Hub-u a který by se dal koupit i samostatně. Příp. zda by se dal nasadit alespoň na Joolz Geo2. Ten bych jí mohla dát i já, i moje sestra ☺️.

Děkujeme 🤍

Ahoj,

čistě podvozek se od Joolz Hub-u jen tak volně neprodává. Vcelku ucházejícím, i když ne 100% fungujícím řešením by ale bylo zkontaktovat se s prodejci tohoto modelu, popsat problém a poprosit, zda by nemohli objednat čistě podvozek, klidně jako náhradní díl. Pokud bude prodejce ochoten, je dost vysoká šance, že se to podaří.
Na jiný model od Joolz, teda jejich podvozky, bohužel korbičku od Hub-u nenasadíte, je tam jiný systém upevnění. Takže ještě doporučím, když tak koupit celý kočárek, pokud se nic nepodaří, ale například bazarový, kde kamarádce až tak to nevyužití sedadla nebude vadit.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.