Existuje dvojkombinace s plnohodnotnou sportovní částí?

Zodpovězené
11. črc 2023

Ahoj,

hledám dvojkombinaci s plnohodnotnou sportovní částí, abych časem nemusela kupovat další kočárek.

Podmínky:

  • skladný kočárek, protože hodně cestujeme,
  • snadný pro manipulaci,
  • vhodný i do terénu a sněhu - prosincové miminko,
  • u sportovní části upřednostňuji klasické sezení.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

Espiro Yoga Tě zaujme ovládáním jednou rukou a také složením spolu s nasazeným sedadlem na konstrukci v jakémkoli směru. Po složení lze jednoduše přenést na rameni pomocí zabudovaného ramenního popruhu, nebo uložit na místo. Ve složeném stavu stojí. Hluboká korba zaujme nejen zabudovaným stabilizátorem vibrací, panoramatickým oknem, ale také možností složení na placku, která šetří místo. Jeho bezúdržbové nenafukovací pneumatiky plněné gelem společně s odpružením tlumícím nárazy zaručují dobré jízdní vlastnosti.

Kočárek Moon ReSea S Basic má nižší váhu a manipulace s ním je jednoduchá, což umožňuje ovládání jednou rukou. Zaujme jednoručním složením spolu s nasazeným sportovním sedadlem na konstrukci v jakémkoli směru. Rukojeť lze nastavit pouze do výšky 106 cm, proto je vhodná pro nižší až středně vysoké rodiče. Vyšel také v luxusnější verzi Moon ReSea S Edition, který má nafukovací kola, hlubokou korbu s panoramatickým okénkem a prémiovou matraci značky Träumeland.

Nový Bugaboo Fox Cub je určený pro rodiče, kteří chtějí lehký a kvalitní kombinovaný kočárek. Jeho konstrukce váží pouhých 9,6 kg, díky čemuž je dobře ovladatelný i jednou rukou. Potahy hluboké korby a sporťáku se navlékají na společný rám, což šetří místo při uskladnění právě nepoužívané nástavby. Sportovní sezení je korýtkové, jak je pro značku typické, stejně jako originální design s velkým množstvím barevných potahů a příslušenství.

Případně si prohlédni také modely Muuvo Quick 3.0, Venicci Tinum Upline nebo Espiro Bueno. Podrobněji jsem je popsala zde: „Jaký je hlavní rozdíl mezi kočárkem Muuvo Quick 3.0 Chrome a Espiro Bueno 2022?

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka