Jaký je hlavní rozdíl mezi kočárkem Muuvo Quick 3.0 Chrome a Espiro Bueno 2022?

Zodpovězené
24. lis 2022

Ahoj,

právě se rozhodujeme při výběru kočárku pro únorové miminko. Oslovily nás Muuvo Quick 3.0 Chrome a Espiro Bueno 2022.

Jaké jsou mezi nimi hlavní rozdíly?

Který doporučuješ?

Jako třetí nás zaujal Venicci Tinum Upline.

Děkuji

Ahoj,

nejlépe odpružený je Venicci Tinum Upline, který má dvojité odpružení. Zároveň je se svojí teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojetí vhodný pro vyšší a středně vysoké rodiče. Podobně i Espiro Bueno.

Muuvo Quick 3.0 je vhodnější pro nízké rodiče. Jeho teleskopická rodičovská rukojeť je nastavitelná ve výšce od 96 do 103 cm.

Kvalitou použitých materiálů na odolných hliníkových konstrukcích či kvalitou použitých tkanin nástaveb jsou na stejné úrovni. Všechny kočárky jsou velmi dobře propracované do nejmenšího designového detailu.

Pro inspiraci připojuji i nedávno zodpovězenou a podobnou otázku:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka