Existuje kočárek na každodenní spánek a použití?

Zodpovězené
4. črc 2023

Ahoj,

14měsíční dceři bych chtěla vyměnit náš kočárek za nějaký menší kousek. Konkrétně chci koupit Easywalker Jackey XL.

Dcera mi běžně v kočárku spí i dvě hodiny.

Existuje kočárek vhodný pro každodenní spánek a použití?

Bylo by lepší zůstat ještě u našeho standardního sportovního Bugaboo Cameleon?

Děkuji

Ahoj,

na Tvou otázku nelze jednoznačně odpovědět. Každé dítě je jiné, každé je jedinečné. To, co jednomu vyhovuje, druhému zase nemusí.

Ty sama nejlépe víš, jestli ti dcerka vydrží v neotočném kočárku. Můj syn v podobném věku vyžadoval udržování očního kontaktu, proto chtěl být otočený v proti směru jízdy.

Easywalker Jackey XL je skvělý kočárek. Já jsem používala jeho menšího bratra Easywalker Jackey a mohu ho vřele doporučit A jelikož má větší průměr kol, tak zvládá i přejezd sněhem (nemyslím sněhové závěje, ale takovou běžnou menší čerstvě napadanou sněhovou nadílku).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka