Existuje lehčí kočárek pro dvojčata, který je primárně sportovní?

Zodpovězené
9. čer 2022

Ahoj,

vím, že existují různé kočárky pro dvojčata.

Je však nějaký kočárek z těch lehčích modelů, který je primárně sportovní a s tím, že může jít na něj autosedačka?

Děkuji

Ahoj,

ano, je to například Valco Baby Snap Duo či jeho novější model Valco Baby Snap Duo. Liší se nastavitelnou rukojetí s koženkovým potahem, větší prostorností pro dítě, delší stříškou a novým typem předních kol, která nejsou již zdvojená.

A mezi lehké kočárky s možností vajíčka, patří i Baby Jogger City Tour 2 Double.

"Terénnější" a více prostornější varianta je Baby Jogger City Mini GT2 Double, nebo pak Baby Jogger City Mini2 Double, ale nevýhodou je už vyšší hmotnost.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie