Existuje opravdu prostorný kočárek?

Zodpovězené
11. led 2024

Ahoj,

mám už prochozených pár obchodů s kočárky, ale všechny mi přijdou zevnitř strašně úzké. Jeden jsem našla, který byl jak hluboký, tak široký, ale nevyhovoval mi v jiných parametrech.

Budeme mít červencové miminko a jelikož kočárek využijeme i v zimě s fusakem a miminko bude větší, chci něco opravdu prostorného. Jsme vysocí rodiče.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

škoda, že jsi nenapsala konkrétní modely kočárků, na které jste už koukali a proč Ti nevyhovovaly.

Udáváš jen velmi neurčitá kritéria spojená s prostorností a Vaší výškou. Je to dost málo na to, abych Ti uměla správně poradit.

Zkus si přečíst tuto mou nedávnou odpověď, kterou Ti sem pro inspiraci připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka