Existuje skladný kočárek s nastavitelným madlem?

Zodpovězené
10. srp 2022

Ahoj,

hledám lehký, skladný kočárek (převážně do auta), který má dlouhou stříšku s okénkem a výškově nastavitelné madlo pro rodiče. Resp. abychom o něj nezakopávali.

Existuje takový kočárek?

Děkuji

Ahoj,

předpokládám, že hledáš skladný cestovní kočárek s teleskopicky nastavitelným madlem.

Takové typy kočárků jsou Mima Zigi, Mima Zigi 3G, Ergobaby Metro+. Pak sice těžší, ale o to prostornější kočárek Venicci Tinum 2.0. Navíc je otočný a překvapivě kompaktní po složení.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka