Existuje univerzální rostoucí fusak vhodný do korbiček i sporťáků pro kočárky Bugaboo a Thule?

Zodpovězené
9. lis 2023

Ahoj,

potřebovala bych poradit. Hledám univerzální rostoucí fusak vhodný do hlubokých korbiček i sporťáků pro kočárky Bugaboo a Thule.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

předpokládám, že potřebuješ fusak, který je vhodný jak do korýtkového sedadla, tak i pro sedadlo s rovným lehem.

Já osobně jsem používala fusak od značky Emitex. Bližší popis najdeš v této mé nedávné odpovědi, kterou Ti sem připínám:

Podobným modelem je i fusak od značky Petite&Mars Jibot 3v1. Má protiskluzovou úprava na zadní straně (ABS) předchází klouzání v kočárku. A potěší i 8 otvorů na zadní straně pro univerzální uchycení v kočárku či autosedačce kterékoli značky.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka