Existují hluboké kočárky s hlubokou korbou cca 90 cm?

Zodpovězené
3. říj 2022

Ahoj,

prosím o pomoc při výběru kočárku.

Dá se v Čechách sehnat kočárek, který by měl hlubokou korbu blíže k 90 cm (vnitřní rozměr)?

Postřehla jsem, že ve Skandinávii mají dostupné opravdu prostorné korby, ale u nás jsem zatím nic takového nenatrefila.

Je nějaká značka/model, které jsou opravdu prostorné a mají matraci alespoň 85, ideálně spíše 90 cm?

Děkuji

Ahoj,

kočárek s hlubokou korbou nad 90 cm jsem na našem trhu nenašla.

Toto jsou kočárky s největšími hlubokými korbami, které koupíš na našem trhu:

  • Bohemia Nori má hlubokou korbu o vnitřních rozměrech 87 x 38 cm.
  • Tutis Viva4 má hlubokou korbu o vnitřních rozměrech 84 x 46 cm.
  • Baby Sky Stratos má hlubokou korbu o vnitřních rozměrech 83 x 35 cm.
  • Baby Design Smooth má hlubokou korbu o vnitřních rozměrech 81 x 40 cm.
  • Moon Style má hlubokou korbu o vnitřních rozměrech 81 x 32 cm.

Větší, resp. prostornější hluboké korbu mají značky: Camarelo, Babylux, Adamex nebo Coletto.

Určitě si přečti náš MK článek a viz video: Jak vybrat hluboký kočárek pro miminko?

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka