Golfový kočárek do alespoň 20 kg na pohodlnou cestu do školky (k Thule Urban Glide)

Zodpovězené
13. črc 2019

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s výběrem golfek pro syna. Sportovní kočár mám skvělý - máme Thule Urban Glide 2 a je vážně super. Ale když potřebuji zavést starší dcerku do školky, tak se proste nevejde na vyhrazené místo pro 1 kočár. Proto sem se začala dívat po golfkách.

Potřebuju hodně skladné, aby uvezly alespoň 20 kg dítě, a dlouhá stříška by byla taky fajn. Budou jenom vyloženě na cestu do školky, ale ráda bych, aby se synovi dobre jezdilo 😉

Díky, Dáša

Ahoj!

Jednoznačně jednou z nejlepších možností by byl některý z kočárků Maclaren. Prostorné, pohodlné pro dítě a s fakt komfortní jízdou - kvalitní kola a odpružení tomu jednoznačně napomáhají. I bazarové modely jsou často ve výborném stavu, tak se nenech vyšší cenou odradit.

Kromě nich bych zvážila i golfky Cybex - Cybex Onyx, Cybex Topaz, Cybex Callisto udávají 17 kg, ale jednoznačně zvládnou i větší dítě.

Cybex Onyx

Cybex Topaz

Cybex Callisto

Jané Nanuq XL s nosností 22 kg je také dobrou možností.

Jané Nanuq XL

Concord Quix.Plus také nabízí hodně místa, i když oficiální nosnost je 15 kg - myslím, že ani se starším dítětem nebudeš mít problém.

Concord Quix.Plus

Z levnějších možností bych zvážila prostornou Koelstra Simba T4 s nosností 18 kg - podle mě určitě postačí.

Koelstra Simba T4

Kromě toho bych se určitě podívala i na sportovní kočárky, tedy kočárky s ultrakompaktním skládáním (ne na deštník) a se spojenou rukojetí. Příkladem dostatečně (relativně) prostorného by byl Cybex Eezy S + (nosnost 17 + košík), GB Qbit + All-City (17), Oyster Atom (15), Easywalker Buggy XS (20) ... ale tedy, jedná se o užší kočárky. Na ježdění do školky mi ale přijdou jako dobrý nápad.

Cybex Eezy S+

GB Qbit+ All-City

Babystyle Oyster Atom

Easywalker Buggy XS

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.