Hauck Duett 2. Je kočárek vhodný i do lehčího terénu? Jak se ovládá a je houpací?

Zodpovězené
28. zář 2021

Dobrý den,

v únoru čekáme třetí miminko. Mladšímu v té době budou dva roky, ale zatím toho moc nenachodí. Proto se mi zalíbil kočárek Hauck Duett 2 s tím, že se mladší alespoň popoveze, když budu potřebovat....

A mám otázku: Je kočárek vhodný i do lehčího terénu?

Jak moc dobře/špatně jde ovládat? Je houpací?

Předem moc děkuji.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárek pro sourozence Hauck Duett 2 je za mě fajn volba. Z dvojkočárku snadno uděláte jednokočárek, je lehce ovladatelný i při plném zatížení - za tu cenu jsem tomu popravdě před testováním nevěřila, ale opravdu příjemně mě překvapil. Není klasicky houpavý, ale vzhledem k odpružení kol není jízda s ním tuhá a tvrdá, ale opravdu dobře se s ním zvládají například přechody z cesty na chodník atd. Navíc je skladný a dost variabilní pro dvě děti.

Nebála bych se do něj jít. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz