Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Hauck Duett 2

Popis

Hauck Duett 2 je druhou generací modelu Hauck Duett. Je to kočárek typu 2v1 s možností tandemového využití pro dvě děti.

Hlavní sportovní sedadlo se dá změnit jednoduchým rozepnutím pásů na hlubokou vaničku (a naopak). Oproti původnímu modelu u něj najdeš prodlužující stříšku se zvětšeným kšiltem a odnímatelnou větrací části v novém designu s hliníkovým lemem. Efektně orámované je i samotné zvětšené sedadlo. Naklonit ho můžeš až do lehu, a to novějším mechanismem tlačítek po stranách. Dá se otáčet nejen v jednomístné, ale i v duo konfiguraci. Druhé sedadlo je již v základní výbavě kočárku a připojené směřuje dovnitř vylepšeného nákupního košíku. Můžeš ho i polohovat, avšak jen do polosedu či pololehu. Rukojeť je nyní už nastavitelná otáčením namísto původního vysouvání. Na jejích stranách jsou umístěny páčky na skládání.

Duett 2 je pro svá rozdílná sedadla a možnost připojit pouze jednu autosedačku vhodný zejména pro mladšího a staršího sourozence. Pro dvojčata ho využiješ pouze v případě, že už alespoň jedno z nich samostatně sedí.

Parametry

Značka
Hauck
Typ
dvojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
15,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
115 × 66 × 105
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
96 × 67 × 40
Původ značky
Německo
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 24
Otočné sedadlo
Korýtkové sezení
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek