Hauck iPro Saturn R Duoset 2020. Jaký máte názor na kombinovaný kočárek?

Zodpovězené
10. črc 2020

Dobrý den,

prosím o názor na tento kočárek.

Děkuji

Ahoj!

Hauck Saturn R

je taková jednoduchá možnost. Pokud potřebuješ něco finančně nenáročného a sama nejsi na kočárek nějak speciálně náročná, mohl by Ti vyhovět. Nemá nic speciální - tedy kromě autosedačky, které jsou u značky Hauck překvapivě fajn, s dobrými výsledky testů, a to ještě podtrhuje i její bezadaptérové ​​nasazení na konstrukci, což se vždy hodí... takže já doporučím k tomuto modelu vzít i jejich autosedačku, když už - nejen Duoset.

Ok korba (taková základní), ok sedadlo (také takové základní, stříška je tam trošku slabší, ale prostor zase fajn, i když není tak hluboké) ... No, takový příjemný základní kočárek na počáteční rok a půl, dva... Nečekej zázraky a poslouží dobře. Akorát jednu poslední věc ještě dodám - Hauck má kočárky spíše tvrdé, ne moc odpružené, a tedy od jízdy neočekávej nic zásadního. A na to okénko ve stříšce sporťáku si pravděpodobně přiděláš nějaké stínění...

Celkově však fajn, zejména za tu cenu!

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.