Kočár Hauck Chicago 2009. Jaký máte názor?

basol
14. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo doma nebo ve vašem okolí tento kočárek? Jaké jsou vaše názory??? 😉

astrane
14. bře 2009

Kočárek nemáme,názor máme.Může být? 🙂 -mě by vadilo,že není zakončenej ještě ten sporťák,prostě uzavřená vanička...vím že se tam ty tašky nějak přidělávají,ale já bych měla strach,že mi vypadne,třeba když budu někam nastupovat....ale to je asi psychologický 😉 Ale že když mimčo vyroste z tašky,musí do sporťáku s otevřenýma nožičkama,to by mi vadilo-6 měsíční mimčo v dupačkách si tam nějak prostě neumím představit...-ale třeba je ta taška hodně velká,pokud má 80cm,tak by to už bylo jedno....
Ale jsou to detaily,který třeba zrovna vám vadit nemusí.... 😉
Jinak se mi líbí....jen si ho ještě osobně někde vyzkoušet.... 😀

basol
autor
14. bře 2009

astrane - každej názor je dobrej, díky moc!!!

astrane
14. bře 2009

nechtělas ten Korr?Ten už padll?(nebo si pletu lidi?)

basol
autor
24. bře 2009

ahojky, nepleteš🙂 Kočárk jsou úplně stejné, byla jsem na veletrhu v Brně, ale stejně zůstává favorit knorr. bohužel, na výstavě nebyl ani jeden a v obchodech se velice těžko shání. Hoco je krásnej, hodně podobnej, takže alespoň je nějaká představa 😉

astrane
24. bře 2009

Hoco nebo Hauck?myslím kterej je ten podobnej...asi máš teď na mysli Hoco...pro mě i to Hoco bylo těžký,mají ho u Růžovýho pantera a vedle mají Hartan-ten je o poznání lepší...ale ta cena je nehorázná...Já tehdy zkoušela Knorr Nizza Air a pak ještě ten stejnej a le s předním otočným kolem-myslím že to byla trojkolka,ale na stopro ti to tvrdit nebudu...a ani jeden jsem prázdnej nezvedla na zadní kola bez slušné námahy...nevím,co bych dělala s dítětem uvnitř a chvíli po porodě někde na přechodě-to bych na ten chodník prostě nevylezla...(stalo se mi to u prvního prcka a to jsem měla lehčí kočárek...ten stres nikomu nepřeju)