Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kočár Hauck Chicago 2009. Jaký máte názor?

basol
14. bře 2009

Ahoj, nemáte někdo doma nebo ve vašem okolí tento kočárek? Jaké jsou vaše názory??? 😉

astrane
14. bře 2009

Kočárek nemáme,názor máme.Může být? 🙂 -mě by vadilo,že není zakončenej ještě ten sporťák,prostě uzavřená vanička...vím že se tam ty tašky nějak přidělávají,ale já bych měla strach,že mi vypadne,třeba když budu někam nastupovat....ale to je asi psychologický 😉 Ale že když mimčo vyroste z tašky,musí do sporťáku s otevřenýma nožičkama,to by mi vadilo-6 měsíční mimčo v dupačkách si tam nějak prostě neumím představit...-ale třeba je ta taška hodně velká,pokud má 80cm,tak by to už bylo jedno....
Ale jsou to detaily,který třeba zrovna vám vadit nemusí.... 😉
Jinak se mi líbí....jen si ho ještě osobně někde vyzkoušet.... 😀

basol
autor
14. bře 2009

astrane - každej názor je dobrej, díky moc!!!

astrane
14. bře 2009

nechtělas ten Korr?Ten už padll?(nebo si pletu lidi?)

basol
autor
24. bře 2009

ahojky, nepleteš🙂 Kočárk jsou úplně stejné, byla jsem na veletrhu v Brně, ale stejně zůstává favorit knorr. bohužel, na výstavě nebyl ani jeden a v obchodech se velice těžko shání. Hoco je krásnej, hodně podobnej, takže alespoň je nějaká představa 😉

astrane
24. bře 2009

Hoco nebo Hauck?myslím kterej je ten podobnej...asi máš teď na mysli Hoco...pro mě i to Hoco bylo těžký,mají ho u Růžovýho pantera a vedle mají Hartan-ten je o poznání lepší...ale ta cena je nehorázná...Já tehdy zkoušela Knorr Nizza Air a pak ještě ten stejnej a le s předním otočným kolem-myslím že to byla trojkolka,ale na stopro ti to tvrdit nebudu...a ani jeden jsem prázdnej nezvedla na zadní kola bez slušné námahy...nevím,co bych dělala s dítětem uvnitř a chvíli po porodě někde na přechodě-to bych na ten chodník prostě nevylezla...(stalo se mi to u prvního prcka a to jsem měla lehčí kočárek...ten stres nikomu nepřeju)

Sem začni psát odpověď...

Odešli