Stahující pás x kalhotky po porodu, jaký máte názor?

a_vav
10. kvě 2015

Brouzdám, brouzdám a nenacházím 😀 😀 😀

Jaký máte názor na stahující pásy či kalhotky po porodu?
Myslíte si, že to má nějaký vliv? Nebo jsou zbytečné?
Máte s tím některá zkušenosti?

Děkuji holky za pomoc a vaše názory 😀 😉

teriska94
10. kvě 2015

Měla jsem pás z Ann Christine (náhodou jsem na něj narazila pár měsíců před početím) a za mě super, jsem po císaři a díky němu se mi i líp chodilo a přišlo mi, že břicho se zmenčovalo skoro před očima 🙂

teenyel
10. kvě 2015

@a_vav budu kupovat pás. Kamarádka měla kalhotky a prý byl dost opruz při každé cestě na záchod stahovat a natahovat (měla hodně stahovací), navíc nemohla nosit hned po porodu. Takže za mě jednoznačná výhoda pásu, pohodlné kalhotky, které nikde netlačí a pás na zatažení bříška se dá nosit hned po porodu 🙂

a_vav
autor
10. kvě 2015

@teenyel a máš už nějaký vyhlídnutý?

teenyel
10. kvě 2015

@a_vav jo jo, tady u nás v bejbycentru prodávají značku Farlin, není cenově na tom špatně a četla jsem na něj dost chválu 🙂 a splňuje můj požadavek, že je povolovaci a utahovaci - je na suchac 🙂

a_vav
autor
10. kvě 2015

@teenyel Mockrát děkuji za tip 😉 🙂

gepe
10. kvě 2015

Ahoj, jsem lina priznavam 🙂 vypsat jaky tehotensky i poporodni pas jsem mela, vcetne poporodnich kalhotek, tak davam odkaz, mam to tady v albu i s popisem. https://www.modrykonik.cz/blog/gepe/album/tehot... jo a porod byl planovanym cisarem ve spinalu.

a_vav
autor
28. kvě 2015

Po konzulaci s lékařkou mi byli doporučené kalhotky že prý pás je z jejího pohledu to nejhorší pro svaly ☹ tak nevím byla jsem rozhodnutá pro pás 😒 uvidíme co mi řekne moje lékařka v porodnici

gepe
28. kvě 2015

@a_vav tak ja poporodni pas nasadila az kdyz jsem byla na to po fyzicke strance pripravena, mela jsem sekci :🙂 jinak na zatahovani delohy je i dobre lezet/spat na brise.

a_vav
autor
28. kvě 2015

@gepe no já si na břicho neuměla lehnout nikdy 😀

sariky
28. kvě 2015

Ja měla stahovací pás od Hartmanu a pomohl mi. Zpevnoval bricho a mirnil bolesti po cisari.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru