Hauck Uptown, Moon ReSea Sport a Petite&Mars Royal. Který z nich je nejvhodnější pro horší terén?

Zodpovězené
17. bře 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Hauck Uptown, Moon ReSea Sport a Petite&Mars Royal.

Který z nich je nejvhodnější pro horší terén?

Mám na mysli polní a nerovné cesty. Chci ho používat od 6. měsíce. Největší problém vidím ve způsobu polohování.

Který je podle Tebe nejlépe polohovatelný?

Děkuji

Ahoj,

Hauck Uptown a Petite&Mars Royal jsou hodně podobné kočárky, oba mají odlehčenou a odpruženou konstrukci, gumová kola, nastavitelnou rukojeť a možnost úplného lehu, který se polohuje pomocí pásku. Dále potěší i dlouhou prodlužovací stříškou, prostorným nákupním košíkem a lehkým skládáním i ovládáním.

Největší rozdíl je v hmotnosti a rozměrech. Royal je o trochu lehčí, má menší rozměr po složení a nabízí větší ložnou plochu na délku (na šířku jsou na stejno). Super je i jeho bohaté příslušenství, které ke kočárku dostaneš - oboustrannou vložku, nánožník a přebalovací tašku.

Moon Resea Sport má oproti nim možnost obousměrného sezení, které je ale o něco méně prostornější. Za to má z nich nejkompaktnější velikost po složení a polohuje se pomocí páčky, která mně osobně vyhovuje mnohem více než páskem, protože to zvládneš plynule jednou rukou. Vede i co se týče jízdních vlastností, takže bych šla do něj. 🙂

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie