Hluboká korba na Baby Jogger City mini GT2?

Zodpovězené
22. dub 2022

Dobrý den,

mám po prvním synovi kočárek Baby Jogger City Mini GT2. Momentálně čekám druhé dítě a přemýšlím, že bych koupila jen hlubokou korbu a vajíčko, které by na tento kočár pasovaly. Ovšem korba od BJ mi přijde strašně úzká, má asi 30 cm a mně se narodí dítě v listopadu, tak se bojím, že by se tam pohodlně s fusakem třeba v únoru už nevešlo.

Je možné koupit třeba adaptéry na jinou širší korbu?

Jsem limitovaná konstrukcí a ta už mi moc cm navíc nedá.

Popřípadě, doporučila byste mi nějaký jiný kočárek podobného typu s velkou korbou?

Děkuji!

Ahoj,

Baby Jogger City Mini GT2 má výhodu v tom, že jde do úplného lehu, tak bych se menší korbou netrápila. Až bude miminku těsná, tak bych to řešila novorozeneckou vložkou a fusakem, nebo nejlépe vložnou taškou se zpevněným dnem 🙂.

Starší modely (GT a Elite) jsou kompatibilní s korbou Deluxe a šla na ně nasadit i od značky Britax, ale pomohla by sis o pár cm, což nevím, jestli za to stojí.

Většina trojkolek má korbu menší, koukni například na Thule Urban Glide 2, také to nebude velký rozdíl.

Já osobně bych zůstala u GT2 a dodatečně to řešila vložkou/hnízdem.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie