Hluboký kočárek pro srpnové miminko a vyšší rodiče. Jaký vybrat?

11. dub 2019
Ahoj.
Jaký vybrat kočárek pro miminko narozené v srpnu?

1. Pouze hluboký + autosedačka (sportovní budeme kupovat zvlášť).
2. Vysoký (rodiče 177 a 190cm).
3. Terén - občas město, převážně vesnice, les, polní cesty.
4. Čtyřkolka (kola nevím, jestli lepší nafukovací nebo gelová?).
5. Cena max 10 tis.
Ahoj!

V této ceně, pokud bys nechtěla klasickou konstrukci s neotočnými koly, je velmi obtížné najít kočárek podle tvých představ - možná tak projít bazar a najít používaný. Jinak bych se, z tohoto typu, dívala na podvozek Navington Galeon s dokoupením hluboké korby a autosedačky (bude to trochu přes rozpočet), nebo prošla bazarovou nabídku.

Kromě toho by mohla být zajímavou možností koupě podvozku Inglesina Quad (ať už např. v Malvíku nebo v outletu Kiido). A k tomu dokoupení korbičky případně autosedačky buď z bazaru, nebo najít dobrou nabídku nových. Docela dobré ceny občas bývají i na kočárky a podvozky značky Emmaljunga.

Pokud bys byla ochotna zvážit i kombinaci se sporťákem - ale takovou, aby byl fajn a funkční, ne polské hebedo - já bych šla do ABC Design Salsa 4 případně vyšší verze Salsa 4 Air. Potěší tě velkými, dobře odpruženými koly, obrovským košíkem, XXL stříškou na obou nástavbách, sadami s autosedačkou Hazel v dobré ceně (zejména ty loňské) a celkově výborným poměrem cena-výkon.
Polož anonymní otázku

Sem začni psát odpověď...

Odešli