Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Inglesina Quad je značkou prezentován jako takzvané SUV mezi kočárky. Je to kočárek na specificky tvarované konstrukci s odpružením tlumícím všechny běžné nerovnosti. Gumová kola s dezénem zvládnou i zhoršené podmínky. Samotnou konstrukci dokážeš složit jednoduchým pohybem i jednou rukou, před skládáním je však potřebné sedadlo anebo jinou nástavbu odejmout.

Ve výše umístěném sedadle se dítko bude cítit pohodlně jako v křesle. V protisměru má k tobě blízko, ve směru jízdy má zase výborný výhled. V obou směrech ho lze plně polohovat z poměrně kolmého sedu do rovného lehu. Díky dostatečnému prostoru a vysoké nosnosti zvládne i starší dítě, kterému se dokáže přizpůsobit i prodloužením opěrky nožiček. K sedáku náleží i protivětrný nánožník, který můžeš odepnout a prodloužit až k hlavičce dítěte. V případě prudkého slunce lze stříšku rozšířit rozepnutím a druhým větším výklopným kšiltem. Stejný kšilt najdeš i na stříšce prostorné hluboké vaničky. Tu můžeš pro starší miminko i napolohovat. S auto kitem je taktéž možné ji využívat v autě místo autosedačky. Ve vaničce se nachází i inovativní tvarovaná podložka Welcome Pad s řízeným prouděním vzduchu. Ta novorozeňátku zaručuje pohodlnou ergonomickou polohu a snižuje riziko proležení hlavičky. Přímo na konstrukci dokážeš nakliknout i autosedačku Huggy, pomocí adaptérů se na ni dají nasadit i autosedačky jiných značek. K vaničce i autosedačce je při zakoupení systému Quattro nebo Duo i praktický stojánek, díky kterému je lze využívat na spánek i doma, např. po procházce.

Quad je dostupný i ve verzi Quad Bike s Bike koly s efektním jízdním výpletem. Nástavby Quad-u je možné umístit i na terénní podvozek s neotočnými koly Ergo Bike. Starší modely poznáš podle pěnových kol i rukojeti a stříšky bez druhého kšiltu, a plastového náhledového okénka. Sedadlo těchto modelů nemělo možnost prodlužování opěrky nožiček. Vylepšená byla i vanička, která je u novějších modelů lehčí a prodyšnější.

Parametry

Typ
hluboký, sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, podvozek
Hmotnost (v kg)
12,7
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
112 × 60 × 94
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
74 × 60 × 27
Původ značky
Itálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.