Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nespokojenost s kombinací Inglesina Quad - dá se zakoupit měkčí podvozek s otočnými koly? Nebo jiná alternativa kočárku?

Zodpovězené
15. zář 2020

Dobrý den,

prosím o radu. Zakoupili jsme kompletni kočárkovou 4kombinaci Inglesina Quad, Darwin 4v1 2019. Používáme ji asi cca měsíc, ale v reálném provozu jsme velmi neapokojeni s tvrdostí podvozku (při sebemenší nerovnosti kočárek, potažmo dítě, skáčou). Můžete nám poradit, zda by se například dal pro příslušenství Inglesina zakoupit jiný lepší podvozek s otočnýma kolečkama, který by byl kompatibilní? Nebo zda byste nám mohla poradit nějakou alternativu kočárku, který by byl vhodnější do terénu, ale přitom takto krasně ovladatelný (otočná přední kolečka) a dalo by se využít i pro vajíčko a i golfáč?

Děkuju mnohokrat, Monika.

Děkuji

Ahoj!

Inglesina Quand, možná kromě Inglesina Aptica XT (kde ale nástavby sedí jiné, s vlastní kocovkou) jsou nejterénnějšími modely značky, a moc Ti jiný, měkčí podvozek neumím doporučit. Tak celkově je to hodně městská značka, s odpružením spíše tvrdším, a proto, jestli s tím máš u nynějšího modelu problém, jiný model od Inglesiny Ti ho spíše nevyřeší (jedine retro Sofia s kolami neotočnými, ale ty nechceš). Problém pak bude i ve vajíčku - jejich značka je kompatibilní jenom s jejich kočárky…

Já bych, na měkkou jízdu a otočná kola, opravdu doporučila raději jinou značku, a svůj model když tak prodejte. Zkus se podívat na Britax Go Big - fantastický jízdně, manévrovatelností, hojdavým pružením… Dále modernější a lehčí Easywalker Harvey2 je měkkoučký (SK recenze tady: https://www.modrykonik.sk/blog/kocikopedia/arti... a ještě doporučím pohodlnou jízdu novějších kočárků značky Mutsy (ale ty budou také spíše městskejší, i když měkčí).


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.