Inglesina Quad vs. Britax Go Big 2. Který je lepší ve verzi s korbou?

Zodpovězené
30. črc 2019

Ahoj 🙂,

termín mám za dlouho, ale strašně moc se mi líbí nová Inglesina Quad, ale není na to téměř žádná recenze. Libi se mi i Britax Go Big.

Co myslíš? Který je lepší?

Bavím se čistě jen o hluboké korbě, i když Britax se kupuje jako sporťák a korba se dokoupí.

Miminko se narodí v únoru. Do terénu nejezdíme. Jde mi o to, ať to má větrání (v hluboké korbě bude hlavně v létě), ať je korba větší, podvozek se snadno skládá, stříška se dá prodloužit proti sluníčku. Víc mě asi nenapadá.

Děkuji moc za radu 🙂.

Ahoj!

Co se týče jízdních vlastností, Britax Go Big 2 je na tom oproti Inglesina Quad mnohem, mnohem lépe.

Britax Go Big2

Inglesina Quad

Zaujalo mě však, že hledáš kočárek jen s korbou, přičemž do terénu nejezdíte. Proč tedy tyto dva - relativně těžší, větší modely? Zaberou v kufru auta poměrně dost místa, což je ale obvykle ok kompromis pro rodiče, co potřebují i ​​terénní vlastnosti ...

Ke korbičkám - obě jsou dobré, a s prodlouženou stříškou. Propracovanější je korba u Inglesiny - je výborně větraná a s pohodlným extra matracem s ergonomickým tvarováním. Poslouží dobře ale obě, a dost tu záleží i, zda budeš (nyní či později), dokupovat i sporťák. Protože ten je mnohem prostornější a praktičtější zase u Britax.

A pokud by šlo jen o korbičku, a tedy opravdu zohledňujeme to ne-terénní používání - proč ne například Cam Dinamico Up, nebo jiný kočárek od této značky? Mají výborné, prostorné, pohodlné korbičky s větráním, přijdou mi levnější a kompaktnější, a tedy jestli sportovní nástavbu neřešíš ... 😉

Cam Dinamico Up

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.