Jak houpavá 3-kombinace má velká kola?

Zodpovězené
1. zář 2022

Ahoj,

vím, že kočárky je nejlepší si „osahat“, ale samozřejmě na trhu je více možností, než se dá fyzicky podívat v kamenných prodejnách.

Potřebujeme něco "čím levnější, tím lepší". V období kupování výbavičky budeme mít 3-4 měsíce velké výdaje, nechci si nechávat ty větší věci na poslední měsíc.

Pokud se tato situace mezitím nezlepší, budeme sahat po bazarovém. Dítě se narodí v dubnu. V minulosti jsem si osahala Camarelo Q12, ten se mi líbil vzhledem a také funkcemi. Pak ho ještě předběhl Riko Brano díky houpavému efektu.

Čili ráda bych byla za něco podobného:

  • 3-kombinace,
  • velká kola (ale ne retro),
  • houpání,
  • snadné ovládání,
  • skládané do malého auta (Ford Fiesta).

Jaký kočárek nám bude vyhovovat?

Děkuji

Ahoj,

vidím, že Tě zaujaly modely, které jsou svojí váhou těžší (15,8 kg). Nevím, jestli jsi měla možnost vyzkoušet si skladnost těchto kočárků a vložit je do kufru Tvého auta.

Riko Brano je cenově dostupná trojkombinace kočárku. Jeho konstrukce s nasazenou sportovní částí váží 15,8 kg. Jelikož je kočárek vhodný pro děti do 15 kg, budeš ho tak kolem 1–1,5 roku měnit. Neříkám, že je špatný. Ale obecně nerada doporučuji tyto těžké kočárky, které jsou navíc neskladné. Určitě doporučuji, vyměnit méně kvalitní vajíčko z trojkombinace, za jiné od známých značek, jako jsou Maxi-Cosi nebo Cybex.

Prohlédni si podobné, ale přece jen lehčí, modely Roan Bloom nebo Roan Bass Next.

Ještě o něco lehčím modelem, navíc s vyšší 22 kg nosností sedáku (oproti Brano), je moderní, oblíbený a cenově dostupný kočárek Cavoe Axo Comfort. Jeho novější bratrský model, který přišel na trh nedávno – Cavoe Axo Style, má navíc teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojeť.

Inspiruj se i mnou nedávno zodpovězenými otázkami, kde najdeš modely vhodné i pro Tebe:

Chystáš se na koupi kočárku z bazaru, tak si nezapomeň prohlédnout naše video: „Kočárek z bazaru. Na co si dát pozor?"

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka