Jakou trojkombinaci pořídit pro zimní dítě?

Zodpovězené
15. srp 2022

Ahoj,

koncem prosince – začátkem ledna se nám má narodit druhé děťátko. Při prvním jsem měla kočárek Cam Cortina. Byla jsem velmi spokojena. Uběhlo už skoro 10 let a vůbec se nevyznám v těch nových kočárcích.

Nechtěla jsem kupovat 3-kombinaci, ale když jsem uviděla ceny, zůstala jsem beze slov. Vím, že za kvalitu se platí, ale bohužel nemohu si dovolit dát jen za kočárek 25 000 Kč. Takže jsem se rozhodla pro 3-kombinaci. Potřebuji hlavně velkou hlubokou korbu, nechci tmavý kočárek. Jsem vysoká, takže něco na mou výšku. Chtěla bych se vejít do 10 000 - 12 000 Kč.

Jakou trojkombinaci doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

velmi dobře Ti rozumím. Také jsem měla mé třetí dítě po delší době. A kočárky se tedy pořádně změnily. A to nemluvím o cenách.

Zkus si prohlédnout novinku, která je cenově dostupná. Je to model Kinderkraft Nea. Zaujme Tě čistým designem, dobrou manévrovatelností a výborným odpružením s tlumením nárazů. Jeho velká bezúdržbová kola nevyžadují pumpování, protože jsou nenafukovací a plněná pěnou. Díky nim snadno překoná vysoké obrubníky nebo nerovné stezky ve městě, ale zvládne i terén na vesnici. Tento kočárek je odpovědí na potřeby moderních rodičů, kteří hledají velkou hlubokou korbu, otočné sklopné sportovní sedadlo a širokou škálu možností, které umožní život v pohybu. Můžeš si o něm přečíst i podrobný článek, který jsem o něm nedávno napsala.

Podobným modelem je Zopa Quest. Je to kočárek, který často doporučuji. Patří mezi oblíbené městské modely, které však zvládají i terénní terén. Je to díky dvojitému odpružení všech čtyř kol z tvrzené gumy. Váží 11 kg a dobře se ovládá jednou rukou. Po složení je skladný. Mám ho osobně odzkoušen. Je to cenově dostupný model, který mnohé překvapí.

Podobným modelem, může být i o něco designovější Concord Neo. Jeho Ypsilonová konstrukce zaujme designem. Nafukovací kola projedou i sníh. Navíc má houpavou konstrukci. Jeho hluboká korba se dá využít jako autosedačka, protože má zabudované bezpečnostní pásy. Sportovní sedadlo je prostorné pro 2 leté dítě. Navíc se skládá se sportovním sedadlem nasazeným v jakémkoli směru. Menším mínusem je 15 kg nosnost sedáku. Upřímně ale vím, že dvojkombi či trojkombi kočárky maminky často mění okolo 18 měsíců.

Upřímně ale vím, že dvojkombi či trojkombi kočárky se kolem 18 měsíců maminka rozhodne měnit.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka