Jak lehkou dvojkombinaci doporučuješ pro červnové miminko do městského terénu?

Zodpovězené
15. dub 2022

Ahoj,

hledám dvojkombinaci pro červnové děťátko pro průměrně vysoké rodiče (164 a 178 cm).

Požadavky:

  • lehčí, menší, jednoduše skládatelný a ovladatelný (máme malý výtah cca 107x80 cm),
  • do městského terénu (s přihlédnutím k často špatnému stavu sídlištních chodníků, obrubníků atd.),
  • sportovní část s možností úplného lehu, jízdy v obou směrech a bez korýtkového sezení,
  • hluboká korba s možností větrání.

Náš původní výběr Joolz Hub+ nás na živo zklamal umístěním hluboké korby. Zdá se nám opravdu velmi nízko a zasloužila by si adaptéry na vyvýšení.

Jaká jsou Tvá doporučení pro správnou dvojkombinaci?

Děkuji

Ahoj,

já bych určitě doporučila kočárky značky Moon. Patří k těm lehčím a skladnějším. Navíc mají dobře odvětrávanou korbu, kvalitní matraci a celkově super provedení. Více jsem se rozepsala v této otázce z poradny, tak na ni koukni, třeba Tě některý z kočárků zaujme. 🙂

Konkrétně to jsou tyto modely.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie