Jak lehký a skladný kočárek je vhodný pro rodiče s výškou více než 187 cm?

Zodpovězené
6. led 2023

Ahoj,

chtěla bych se poradit při výběru správného kočárku. S manželem jsme oba vysocí (187+ cm) a čekáme naše první miminko.

Jde nám hlavně o to, abychom nevypadali komicky s maličkým kočárkem. Chceme velkou hlubokou korbu a co nejlépe využitelnou sportovní část. Ideální by bylo, kdyby byl kočárek z těch lehčích a ať nám nezabere moc místa v kufru. Miminko by mělo přijít na svět v květnu.

Dívala jsem se na internetu kočárky Roan a Kinderkraft, ale přemýšleli jsme i nad Junamou.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, proto Ti ji posílám pro inspiraci. Najdeš v ní základní články, které je dobré si před koupí kočárku přečíst.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka