Jak lehký hluboký kočárek doporučuješ pro zářijové miminko?

Zodpovězené
17. črc 2022

Ahoj,

hledám lehký hluboký kočárek, který budu často skládat do auta. Musí být lehký (váhou) a snadno skládatelný do auta. Dítě se narodí v září, takže by měl mít dostatečně velkou hlubokou korbu, aby v něm miminko vydrželo i v zimě ve fusaku. Samozřejmě hledám něco cenově dostupného.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji.

Ahoj,

u samostatných hlubokých kočárků je menší výběr, nabízí je jen pár značek, ale Tvé požadavky může splňovat například Hauck Vision X, který má jen lehce přes 10 kg. Pokud Ti bude vyhovovat po všech směrech, tak si můžeš dokoupit sportovní sedačku. V opačném případě můžeš pokračovat sporťákem jiné značky. Jedná se o městský model pro procházky v nenáročném terénu.

A doporučuji i Kunert Lazzio, který se dá též zakoupit jako samostatný hluboký kočárek. Je o něco těžší (12, 8 kg), ale má více odpružený podvozek a s možností houpání. Oceníš u něj i fajn cenu a bohatou výbavou, která je součástí kočárku - taška/batoh, držák na pití a na mobil, pláštěnka a moskytiéra.

Variantou může být i sportovní kočárek, ke kterému stačí přikoupit hlubokou korbu, například Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade či ve verzi s obousměrnou sportovní sedačkou - Valco Baby Snap Ultra Trend. Patří k nejlehčím kočárkům na trhu a zaujme i extra dlouhou stříškou a dostatečně prostornou hlubokou korbou.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie