Jak prodloužit stříšku u TFK Joggster Adventure?

Zodpovězené
12. črc 2019

Dobrý den,

jak mohu prosím prodloužit stříšku u kočárku TFK Joggster Adventure 2018? Zvažuji jeho koupi, ale ta stříška je opravdu krátká :(

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Jednou z mála slabin, které TFK Joggster Adventure

TFK Joggster Adventure

TFK Joggster Adventure je moderní kočárek výrazně sportovního designu funkční jak ve městě, tak i v terénu či při lehkém běhu. Robustní konstrukce je relativně skladná, pro hladkou jízdu ve všech podmínkách je v zadní části odpružená. K pohodlné jízdě přispívá i ruční zpomalovací a zároveň centrální kotoučová brzda. Prostorný nákupní košík má na bocích jistící gumičky na drobnosti či nápoj.

má, je i za mě právě stříška. Pokud ti ale ve všem ostatním vyhovuje, určitě bych se příliš nestresovala, protože je to řešitelná věc. Na trhu je velké množství dobrých slunečních clon a stínidel, takže něco, co by ti vyhovovalo, se jednoznačně najde.

První možností, kterou máš, je dokoupení originálního kšiltu TFK Joggster Adventure Sun shield. Je to docela dobré funkční řešení, které sedne. Kromě něj se v nejhorším slunci dá využít i UV síťka T-004-Jogg kryjící celé děťátko (obě se kupují zvlášť).

Dalším typem je clona typu Dooky - připínací kruhovými úchyty a visící jako taková plachetka. Je to oblíbené řešení, dobře kryje, i vzduch celkem propouští.

Dlouhou, kšiltovou clonu nabízí i značka Diono (doporučuji), Ivemababy, Sunny Plus či ABC Design (a další).

Řešením by byla i koupě slunečníku, ale mně se neosvědčil - přijde mi, že příliš překážel a hýbal se. Každopádně je to jedna z věcí, co se taky dá udělat.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.