TFK joggster adventure. Zkušenosti?

ivis_b
12. črc 2020

Mám vyhlídnutý kočárek TFK joggster adventure. Po prvním dítěti mám schovaný Britax go next, který byl super, ale teď bych k němu chtěla ještě kočárek vyloženě do terénu (na hory) a na brusle. Takže mi jde krom ruční brzdy o pořádná kola a odpružení, nechci žádný kompromisní kočár, na to mám Britax. A podmínkou je polohování do úplného lehu, tudíž z výběru vypadávají Thule a BJ Summit. Ale přeci jen, TFK má o kus menší kola než tyto dva, které jsem vyřadila, a tak by mě zajímalo, jestli zvládá opravdu dobře i těžší terén (kameny, kořeny v lese apod.). Případně jestli někdo nemá přímo srovnání. Chtěla jsem ho kupovat až na jaře (termín mám v říjnu), jen sporťák, ale tento model už se jen doprodává, a tak mi nezbývá moc času k rozhodování. Nový model, který má tento nahradit, je pro mě z nepochopitelného důvodu o 2,5kg těžší, což mi vadí, a proto ho nechci. Děkuji za vaše zkušenosti...

purplerain
12. črc 2020

Šla bych spíš do TFK joggster trail, má lepší stříšku. Ale jinak TFK je dobrá volba a terén rozhodně zvládne.

ninolleta
12. črc 2020

Já mám TFK joggster trail 2 a je fakt dobrý. Má fantastické odpružení, takže nepotřebujete ani nafukovací kola. Projede cokoli a ovladatelný je jedním prstem. Dokonce ho vozí i moje 17mesicni dcera. Ta prodloužitelná stříška je suprová a celková váha kočárku 12,7kg je také přijatelná.

ninolleta
12. črc 2020

A ještě dodám, že Trail 2 má oproti původnímu Trailu velké i přední kolo a je odpružené!

ivis_b
autor
12. črc 2020

@ninolleta

@purplerain
Trail nechci, chci do terenu fakt nafukovacky. O strisce vim, to je za me jedina moucha, ale koukala jsem, ze je to nejak resitelny, ze se tam da pridelat nejaky prodlouzeni...

hankaros
12. črc 2020

Mám už několik let joggster sport se 16" koly, přední mám jak pevné tak otočné, měním dle potřeby. Projede všechno, na běhání/brusle je to velké kolo ideální. Náhradní díly jednoduse k sehnání. Jsem moc spokojená.

ivis_b
autor
12. črc 2020

@hankaros ke sportu jde dat otocne kolo? To jsem nikde nenasla... je to jako originalni dil, nebo nejaka domaci uprava?

ivis_b
autor
12. črc 2020

@hankaros aha, uz koukam, je to takove to male dvojkolo?

hankaros
13. črc 2020

@ivis_b ano. Tohle do města a mírného terénu, na běhání a horší terén pak to 16"