Kočárek do terénu a na brusle. Poradíte?

ivis_b
10. dub 2020

Po prvním dítěti mám doma Britax go next a Valco snap 4 sport. Oba kočárky jsou super, a proto jsem si je nechala i pro druhé dítě. Ale přeci jen, do většího terénu to není a na brusle není vhodný ani jeden (nemají ruční brzdu a bez ní bych na brusle s kočárem nešla). Takže uvažuji ještě nad nějakým kočárkem do terénu a na sport. Podmínkou je ruční brzda. A co největší polohování, nožičky i záda (ta pokud možno do lehu). Líbí se mi Thule, ale tam je to polohování naprd, tak pro rok a půl, dvouleté dítě dobrý, ale půlročního prcka bych tam teda nedala. Samozřejmě čím lehčí, tím lepší. Počítám s trojkolkou, ale přední kolo by mělo být otočné. A sezení dostatečně dlouhé, aby se tam vešlo i větší dítě. Děkuji!

zirafka11
11. dub 2020

@ivis_b Thule, TFK Joggster, babyjogger. B.O.B. a Xlander x-run. To jsou všechny kočárky s ruční brzdou použitelné do terénu, které znám. Já nakonec ruční brzdu ozelela a mám Easywalker sky plus, takže víc než tímhle seznamem neporadím.

barunka1408
11. dub 2020

Nam včera přišel na druhé thule urban glide 2. Mají ho kamaradky a jsou z nej nadšene. Já teda taky ❤️

ivis_b
autor
11. dub 2020

@barunka1408 ten prave nechci, pro male dite ma nevhodne polohovani. Proto jsem nahore psala, ze tenhle ne...
@zirafka11 diky, na tyhle jsem koukala. Teda na x-lander ne, polskej kocar nechci, ale ty ostatni jsem nasla. Na kazdym se mi neco nelibi🙈😁Nejvic se mi libi asi tfk, ale ma kratkou clonu😬Z brzdy slevit nechci, kompromisni kocarek mam, ted bych chtela vylozene sportovni.

fafetka
11. dub 2020

Měla jsem X-lander run a Babyjogger summit. Kupovala jsem je prave na brusle a do terénu a oba byly parádní. Ten BJ možná o chlup lepší ze měl to přední kolo aretovaci a byl teda obrovskej. Vešlo se mi do nej tříleté dítě s přehledem a spoustou volného místa. Ten x-lander měl kratší zásobou opěrku a kratší stříšku tak to bylo na prd ze na syna dost foukalo a neměl to rad. Teď bych asi šla do Baby Jagger FIT. Má kolo na pevno a je určeny přímo na brusle a běh a poměr cena/výkon myslím super😉

ninolleta
12. dub 2020

TFK joggster trail 2 má clonu dlouhou, všechny kola stejně velká a odpružena a má ruční brzdu, takže bych šla do něj, za mě nejlepší volba. Je to výborný kočárek a bude se ti pak i dobře prodávat. Pak bych řekla, že nemusí být špatný ještě Baby jogger summit x3.Je určitě dobře, že chceš ruční brzdu, ta by měla skutečně při jízdě na bruslích být. 👍

ivis_b
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
ivis_b
autor
12. dub 2020

Tak jsem to znovu omrkla a pokud koukám správně, tak jediný TFK je opravdu kloudně polohovatelný. Kvůli kolům bych volila adventure, trail je víc městský a já chci fakt kočár do terénu, mám k němu ještě Britax, ten si nechám do města a lehčí terén. Jen by mě zajímalo, v čem je rozdíl mezi adventure a adventure premium? Krom ceny 😀 Nějak to nevidím...

ninolleta
12. dub 2020

@ivis_b rozdíl je v látce, premium má lepší látku, příjemnou na dotek a řekla bych i takovou vzdušnější. Pokud ti cena neva a barva v premium se ti líbí, vzala bych ten.

ivis_b
autor
12. dub 2020

@ninolleta aha, to bych teda cekala vic rozdilu, vzhledem k rozdilu v cene😁No az to pujde, pujdu si ho osahat.