Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Easywalker Sky Plus je vylepšenou verzí tříkolového all-terrain modelu Sky po designovém faceliftu z roku 2010. Je bratrským modelem Easywalker Qtro Plus, na rozdíl od kterého má jen 3 kolečka a sedačku bez možnosti polohování opěrky nohou.

Konstrukce kočárku je vyrobená ze zpevněného hliníku dural. Odpružení nafukovacích koleček s ložisky dokážeš podle náročnosti terénu regulovat. Centrální brzda prošla redesignem – najdeš ji na bocích u koleček namísto ve středu. Nákupní košík je u Plus verze větší a praktičtější. Odkládací prostor doplňuje velká kapsa s dalšími menšími na zadní části sedačky.

Neotočná sedačka je dostatečně prostorná i pro větší dítě, které v ní může jezdit díky vysoké nosnosti. Můžeš ji napolohovat rozepínáním klipu a zipů z mírně šikmého sedu až do lehu vhodného prakticky od narození. Pro lepší ochranu před prudkým sluncem má Sky Plus vylepšenou stříšku s dvěma panely a velkým výklopným kšiltem s UV faktorem. Pro maximální komfort novorozence je ke kočárku možné s pomocí adaptérů připojit hlubokou vaničku či autosedačku. V nabídce je množství doplňkového příslušenství včetně originálního přídavného stupátka pro sourozence. Sky Plus existuje i v speciálních edicích Silver a Platinum.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
10
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 65 × 112
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
86 × 65 × 32
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
dural
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.