Tříkolový kočárek, který je nejlepší?

hankar20
17. lis 2015

Hledám trojkolku s velkou hl. korbickou, nafukovací kola, rucni brzda(není podmínkou), větším košem pod kočárem.. Zatím u mě na pohled vede peg perego gt3 a ta červená...🙂 děkuji

vasamarta
17. lis 2015

Já se k Tobě přidávám,taky mám peg perego gt3 .Mám ho tedy na inzerát koupený po částech ,doporučila mi ho kamarádka,která se vyzná,měla snad tisíc kočárků.....Myslím ,že dobrá volba
😀 🙂

anazuzzuzana
17. lis 2015

mám Jane slalom a 100% spokojenost... jen ten koš dole není teda úplně z největších, ale ani malý

hankar20
autor
17. lis 2015

@vasamarta jj zatím je to u mě top! jen škoda že nový je tak drahý...jako mít možnost koupit uplně samostatně hlubokou korbičku bez sedačky, tašky atd a koupit sporták, tak jdu do nového..a ta červená barva...miluju jí na kočárcích 🙂 zkoušela jsi s ním už jezdit? nebo čekáš až porodíš?

hankar20
autor
17. lis 2015

@anazuzzuzana a jak je velká hluboká korbička? ne vždy ty cm co píše výrobce odpovídají a já bych chtěla korbu co největší

anazuzzuzana
17. lis 2015

myslím, že to bylo přes 70cm... můj v ní byl do půl roka úplně v pohodě

jaajaa
17. lis 2015

Easy Walker, jen teda nema rucni brzdu.

vasamarta
17. lis 2015

@hankar20
Na bazošu seženeš cokoli si to tam zadej, já koupila samostatně autosedačku,korbičku i sporták a kočárek mě vyšel dohromady na 3600Kč🙂A vypadá dobře🙂Jezdila jsem si s ním když jsem ho vezla ke švagrové abychom ho neměli doma ,jsme trochu pověrčiví.Za mě je výbornej.

werunqa
17. lis 2015

My máme Bumbleride Indie a spokojenost,jen nemá ruční brzdu, ale to já nevyžadovala 🙂
jinak se mí líbí Peg Perego GT3 😉 známá měla Jane a má hrozně malý a špatně přístupný koš..

hankar20
autor
17. lis 2015

@anazuzzuzana já chci v hluboké vozit dýl jak do půl roka

@jaajaa easy walker je pro mě favorit jen u dvojčecího kočárku
@vasamarta jj asi to tak dopadne že korbička by byla skrz bazárek, pokud by mi nevyhověl přímo výrobce

@werunqa ten vůbec neznám omrknu děkuji 🙂

jaajaa
17. lis 2015

@hankar20 aha, jinak korba je u EW velka dost, stejne tak sportak. Ale kazdy mame jiny vkus. Hodne stesti pri vyberu toho praveho kocaru. 🙂

hankar20
autor
17. lis 2015

@jaajaa já musim koukat i trochu na tu brzdu aby manžel mohl taky vozit (má jen jednu ruku) a když sme na přechodě tak aby mi kočík nemusel předávat a nebo hu brzdit nohou...hluboká korbička má kolik cm uvnitř nevíš?

jaajaa
17. lis 2015

Jestli jsem to dobre nasla, tak 80 cm. Aha, tak to chapu. Jinak ja jsem s nim moc spokojena i co se tyce ovladani jednou rukou, kdyz druhou nahanim druhe dite popripade ho nesu nebo tahnu nejake kolo atd. 😀

sara84
17. lis 2015

Ja mam jane Slalom a super a jeste mame Cam Cortina x3, neni vylozene spatny, ale Slalom je Top 🙂