Kočárek Peg pérego - GT3, máte zkušenost?

vinamuska
7. bře 2014

Ahoj děvčata (a chlapci) 😀 ráda bych se zeptala na zkušenosti se značkou jako takovou pég perego - uplne od narozeneho mimuneska po sportak... koukala jsem na GT3 - jsou to 3 kolečka, da se k tomu dokopit korbička jako na hluboký kočár - máte nekdo zkušenost s tímto kočárekm, nebo s kočárem se třemi koly? jedná sem hlavně o to, abychom s prckem mohli chodit i do lesa a ne jen brouzdat po ulicích atd.

kikimaruska
7. bře 2014

Zde máš celou obsáhlou diskuzi...na otázku se mj.dost špatně pak více odpovídá. Jinak já ho měla, na mě přišel moc obří a robustní, zabral nám kompletně celý kufr a rozbila se mi zanedlouho hned brzda a absence brzdy nožní (má jen tu jednu ovládanou z rukojeti) i další věci mne donutili kočár zase vyměnit, ale každý kočár má něco...pročti tu diskuzi 😉 https://www.modrykonik.cz/forum/na-kocarkovani/kocarek-peg-perego-gt3-completo-2009-jaky-je/

vec01
7. bře 2014

Zdravim a dovolim si prispet se svym nazorem. Kocarek ma svagrova a za me nebrat. Kocarek je tezky, opravdu mohutny, nemoznost otoceni sportovni sedacky. Pouziva ho na druhe dite a uz ma diru v nakupnim kosiku, nezataci predni kolecko, sedacka celkove dost osoupana a to kocarek porizovala novy a porizovaci cena pres 20 000 Kc. Takze za me doporucuji Teutonii Spirit s nafukovacimi koly nebo klasickou ctyrkolku Hartan topline, tyto kocarky klidne z druhe ruky, jsou podle meho nazoru opravdu kvalitni. Kdyz Vas bude jeste neco zajimat, klidne pisnete, uz jsem jich par vyzkousela.

mpavlinka
7. bře 2014

Tak já mám GT3, který vozí už třetí mimčo a absolutně bez problémů. Je to fakt držák, kvalitní kočár. Má spoustu vychytávek. Je veliký, ale vzhledem k tomu, že já ho nepřevážím, přijde mi to jako plus - je pohodlný i pro starší a větší dítě 🙂
Jinak co se týče výběru tříkolka/čtyřkolka - měla jsem obojí a čtyřkolka je obecně prostě stabilnější, z logiky věci. Babičky mi tříkolku na začátku nechtěly moc vozit a dodnes mají problémy se sjížděním a najížděním na obrubníky.
@vec01 do spirita se mi nevešla 16 měsíční dcera na výšku ☹, sporťák je malý ☹

pejtho
7. bře 2014

My jsme s GT3 jezdili s jedním dítětem a příliš spokojená jsem nebyla.
Jak píšou holky, byl strašně velký, těžký, robustní. Měla jsem problém vejít se do menších výtahů a i po složení byl prostě hrozně velký.
Samozřejmě přednosti-prostorná korba, obrovský koš, ruční brzda, příslušenství a to malé "sedátko" na předním kolečku. Starší dcera opravdu využívala jako sedátko, takže to bylo fajn 🙂
Ale s autosedačkou velká nespokojenost. Dítě tam bylo hrozně přizvednuté, hodně v sedu. Sedačka je strašně těžká a úplně strašné bylo, když jsem chtěla vyrazit třeba na nákup z auta jen s autosedačkou na podvozku ☹
No a sporťák jsem používala minimálně, protože jsem pak kočárek raději prodala a koupila si extra sportovní kočárek jiný, který mi vyhovoval.
Co se týče pohodlí pro dítě, tak byl dostatečně prostorný, o tom žádná, ale tím, jak byl strašně velký a těžký a měl ještě většinu váhy na zadní části kočárku, tak se mi občas stalo, že když jsem dala do košíku nákup, kočárek mě tendenci se mi převažovat do zadu. A při rychlejší chůzi nebo běhu se mi klepalo přední kolečko, jak nebylo zatížené, což bylo hodně protivné.

Za sebe bych asi doporučila ABC Design Viper 4s. Podle mě jeden z nejlepších kočárků v poměru cena/výkon 🙂

luka_lu
7. bře 2014

Já měla sporťák tříkolku a za mě naprostá spokojenost a šla bych do něj znovu.Je možná mohutnější,těžší než jiné kočárky,to nemohu posoudit,ale jezdily jsme s ním pravidelně na procházky po poli i do lesa a super.A je i celkem prostorný a vydržel nám dlouho. 🙂

me79
7. bře 2014

vinamuska Ahoj, ja jsem pred mesicem resila uplne stejny problem jako ty. Vybrala jsem si Peg Perego book plus trio, vyzkousela v obchode a byla z nej nadsena a na100% rozhodnuta ho vzit. Kvalitni material proti slunci i desti, krasny design, pohodlny na vozeni, 4! nenafukovaci kola (3 kola jsou pro me nestabilni a obtizne se mi s kocarem manipulovalo). Rukojet potazena penovym pouzdrem...plus veskere funkce viz. net. Tato verze mi vubec neprijde robusni, ba naopak! Jenze! Pak jsme narazili jiny den v obchode na pana majitele a ten nam polozil nekolik dulezitych otazek. Mj.my bydlime mimo mesto, takze vetsinu casu travime na cestach v aute (nakupy, lekar, vikendy mimo domov...) a pak take hodne cestujeme letadlem. Jak spolu tak i ja sama. Ja jsem drobna a moc sily nemam. Takze ve vysledku: rozhodli jsme se pro Inglesina (cena stejna, zda se mi tento kocar malinko lehci, do velikosti ale stejny, manipulace - co se tyka slozeni, rozlozeni kocarku - jen jednou rukou zatahnes ( a v druhe drzis dite) a kocar se ti slozi ci rozlozi bez sebemensi namahy, slozena konstrukce ti zustane stat ve svisle poloze na podlaze, samotna konstrukce lehounka hlavne co do slozenych rozmeru temer o polovinu mensi nez Peg Perego! Cena i kvalita materialu se mi zda uplne stejna, jen! co me mrzi, maji nove barvy pro rok 2014 jine, nez jsem mela predstavu a potah na rukojet chybi 🙂 Ale to pro prakticnost klidne ozelim 🙂 Drzim palce, ze spravnym vyberem. Ja doufam, ze mi se rozhodli (hlavne z praktickych duvodu) spravne 🙂

pellullinka
9. bře 2014

Kočárek má sestřenice,vozí v něm 3 dítko a bez problémů. Myslím,že to je kvalitní kočár,ale chce to počítat s tím,že je to opravdu kočár - je tezkej,mohutnej...pro mě není,ale myslím,že kvalitou je to dobrá volba. A jestli chcete pevný,pohodlný kočár a nevadí vám vyšší váha 🙂

luciiim
9. bře 2014

Ahoj, tento kočárek máme rok, do lesa apod. je super, projede všude. Kvalita je podle mě výborná, na delší výlety je super opravdu velký nákupní košík - vešly se nám tam např. inline brusle, helmy a ještě pití 🙂 Ruční brzda je taky k nezaplacení. Ale je opravdu hodně těžký a robustní, zabere nám téměř celý kufr auta. A vzhledem k tomu, že já hodně často, téměř každý den, jezdím s malým sama autem a musím tedy kočár denně do auta nakládat, koupili jsme ještě Peg pérego book, jinak bych si asi odrovnala záda 😉 Takže Book používám na menší nákupy a pochůzky po městě a GT3 máme na výlety do přírody.