Jak správně připojit vajíčko Maxi-Cosi na Valco Baby Snap 4?

Zodpovězené
20. zář 2023

Dobrý den,

koupila jsem si adaptér k uvedenému kočárku pro autosedačku Maxi-Cosi Cabrio Fix i-Size.

Bohužel k němu nebyl přiložený český návod. V balení je kromě adaptéru i pás, u kterého netuším, kam jej připevnit. V přiloženém anglicko-obrázkovém návodu je zmíněno 9kg. Je tedy vhodné jen do 9 kg? To bude mít malý za chvíli.

Děkuji

Ahoj,

autosedačka – tzv. vajíčko Maxi-Cosi CabrioFix i-Size je vhodná pro děti od narození do 12 měsíců (0 - 12 kg, do 75 cm).

Adaptéry jsou většinou přizpůsobeny váze autosedačky + maximální váha dítěte, takže nevím, kde jsi našla nosnost 9 kg.

Škoda, že jsi neposlala fotku adaptérů, pásu a návodu. Takhle na dálku by se to lépe vysvětlovalo.

Posílám Ti obrázek adaptérů, které bys měla mít na připevnění Tvé autosedačky ke kočárku Valco Baby Snap 4.

Dodaný pás k adaptérům slouží ke zvýšení bezpečnosti spojení s konstrukcí kočárku. Připojuji video k použití pásu:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka