Jak vměstnat větší zimní fusak do hluboké korby Thule Urban Glide 2?

Zodpovězené
7. čer 2022

Dobrý den,

můžu se prosím zeptat, jak lze vmáčknout zimní fusak, který má rozměr přes 110 cm do korby Thule Urban Glide 2, který má na délku 73 cm? Ptám se nezasvědceně 🙂.

Děkuji

Ahoj,

nevím jaký máš přesně typ fusaku, ale hodně maminek má fusak Elodie Details v hluboké korbě Thule Urban Glide 2. Patří mezi ty větší a širší a vejde se tam v pohodě 🙂. Část u nohou je potřeba co nejvíce ohrnout a vmáčknout, to samé i po stranách, vůbec se toho neboj. Hůře se může zavírat kryt hluboké korby, ale půjde to.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie