Jaká je délka sedu a délka opěrky pro nožičky u kočárku Momi Estelle?

Zodpovězené
8. srp 2022

Dobrý den,

uvažuji o Momi Estelle pro malou, má 10 kg a na rychlo sháníme kočárek do letadla a k moři. Nikde jsem se ale nedočetla jaká je délka sedu a délka opory pro nožičky, aby malé nevisely nožičky.

Děkuji

Ahoj,

bohužel Ti nemůžu pomoci. Tyto informace neuvádí na své stránce ani samotný výrobce kočárku MoMi Estelle.

Jediným vodítkem může být fotka, kterou Ti připojuji. Můžeš na ní vidět, jak cca 2letému dítěti visí nožičky. Hlavičku má skoro po stříšku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka