Jaká je dostupnost X-lander X-Jive?

Zodpovězené
18. čer 2022

Dobrý den,

nevíte prosím, kdy se začne prodávat X-lander X-Jive?

Děkuji.

Ahoj,

na oficiálním webu píšou jen o momentální nedostupnosti, takže po pravdě netuším. Samozřejmě je více variant, buď jde o krátkodobý výpadek a naskladnění bude snad brzy, nebo se jedná o ukončenou výrobu. Bohužel jsem nedohledala žádné eshopy, kde by byl skladem.

Pokud na kočárek spěcháš, tak můžeme zkusit najít jinou variantu. Podobným typem je například Casualplay Tour či Inglesina Maior.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie