Jaká je kompatibilita Cybex Priam 2021 a 2022?

Zodpovězené
30. kvě 2022

Ahoj,

koupili jsme podvozek nového modelu Cybex Priam 2022 - bez příslušenství.

Bude na podvozek pasovat hluboká korba starších modelů?

Vím, že korby z 2022 nebudou sedět na staré modely, ale platí to i opačně?

Pokud bychom koupili hlubokou korbu ze staršího modelu, bude to pomocí nějakých adaptérů sedět na nový podvozek či ani adaptéry nepomohou?

U sportovní části vím, že kompatibilita není.

Děkuji

Ahoj,

ano, na podvozek Cybex Priam 4 pasují i starší korby, jen nebudou uchycené na výškových adaptérech, které jsou součástí nového modelu, ale budou položené níže (stejně jako u Cybex Priam 3).

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie