Jaká je kompatibilita hlubokých korbiček Mios?

Zodpovězené
27. kvě 2022

Ahoj,

máme Cybex Mios, pravděpodobně rok 2018 (kupovaný z druhé ruky) a chtěli bychom později dokoupit korbičku.

Bude sedět kterákoli korbička Cybex Mios (i z novějších edicí), nebo se máme poohlížet pouze po starších modelech?

Děkuji

Ahoj,

ano, bude. Všechny hluboké korby mají stejný typ uchycení, a tak jsou plně kompatibilní i se starším modelem Cybex Mios. Můžeš na něj bez obav připojit i ty z nejnovějších kolekcí.

Kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie